Contact

We zijn een kleine organisatie en hebben nog veel werk te doen voor vrijheid en privacy op het internet. We zijn heel toegankelijk, maar lees eerst de volgende punten voordat je contact opneemt.

  • Helaas kunnen we niet helpen bij individuele problemen. Ben je op zoek naar rechtshulp? Dan verwijzen we je graag door naar Clinic, een juridisch platform voor gratis juridisch advies op het gebied van informatie en communicatie. Meer informatie nodig over de privacyregels? Bel dan met de voorlichters van de Autoriteit Persoonsgegevens. Tips over veilig en vrij internetten vind je op onze Internetvrijheid Toolbox of bij de Privacy Cafés die door onze vrijwilligers georganiseerd worden.
  • Mail maar één van ons tegelijkertijd. Het is voor ons heel onhandig als je meerdere mensen in de CC zet.
Algemeen +31 20 261 8350
info@bof.nl
Nieuwsbrief
Twitter en Facebook
Pers Zie onze perspagina
Spreekverzoeken Zie het spreekverzoekformulier

Wij zijn het vaste team van Bits of Freedom:

Hans de Zwart +31 6 2185 6845
hans.dezwart@bof.nl
PGP Key (ASC)
Rejo Zenger +31 6 3964 2738
rejo.zenger@bof.nl
PGP Key (ASC)
Daphne van der Kroft +31 6 4280 0968
daphne.vanderkroft@bof.nl
PGP Key (ASC)
Evelyn Austin +31 6 2689 5124
evelyn.austin@bof.nl
PGP Key (ASC)
Ton Siedsma +31 6 1338 0036
ton.siedsma@bof.nl
PGP Key (ASC)
Inge Wannet +31 6 4499 5711
inge.wannet@bof.nl
PGP Key (ASC)
Imre Jonk +31 6 2380 4762
imre.jonk@bof.nl
PGP Key (ASC)
David Korteweg +31 6 2116 7110
david.korteweg@bof.nl
PGP Key (ASC)

Kijk ook eens op:

WORD DONATEUR

Doe mee

Vind je internetvrijheid een van de belangrijkste onderwerpen van de 21ste eeuw? En wil je niets liever dan jouw talenten inzetten voor vrijheid en privacy op het internet? Dan ben je bij Bits of Freedom op je plaats.

Zet je talent in!